Březen 2013

Z očí Eny - kapitola 2

31. března 2013 v 13:54 | *MiVe* |  Psaní přípěhů atd...
Kapitola 2.

Když jsem se znovu probudila, dostala jsem strach. Ta příjemná rudovlasá paní působila teď velmi srašidelně. Kůže se jí loupala a byla opravdu velmi nahrbená. Skoro to vypadalo že se promněňuje. A opravdu tomu tak bylo. Rudé vlasy jí zešedly a kůže se jí oloupala a místo krásné lidské kůže měla zelené šupiny či co to bylo. Nevšimla si že jsem se probudila a dál připravovala obří kotel. Obří kotel?!! Sakra, doprčic ona mě uvaří!! Začala jsem opět panikařit. Křičet jsem nemohla protože by to celý proces urychlilo. A to jsem opravdu vážně nechtěla. Potichu jsem vylezla z postele a šla ke dveřím. Otočila jsem se aby jsem se ujistila že mě nevidí. Ale nemohla jsem jí najít. Rozhlížela jsem se po místnosti ale pořád nikde nebyla. Tak jsem se otočila a přímo před nosem stála Rudovlasá. ,, Áá" vyjekla jsem. Šíleně jsem se lekla. ,, Tak ty jsi už na odchodu? Já myslela že zůstaneš alespoň na oběd.'' Řekla ošklivým starým hlasem. Opravdu jsem na oběd zůstat nechtěla. Oběd ala Ena opravdu nechci. Když už mě držela a nesla směr kotel, přestala jsem se bránit. Tak mě sní no. Jak z pohádky. Baba mě chce sníst. Kde je Jeníček a Mařenka? Jo ti vlastně zdrhli. Už si z toho dělam srandu. Proč se nepobavit kdyz už jsem prakticky mrtvá. Ale to se rázem změnilo. Dovnitř skočil krásný kluk asi mého věku. Možná jako mě 16-17. Nejsem si jistá. Ale ve zlomu vteřiny hodil Rudovlasou do kotle, vzal mě a utíkal se mnou pryč.
Měl ttak krásné čokoládové oči a dokonale uprevené vlasy. Rty měl tak blízko mých , že jsem měla nnutkání se jich dotknout. Tak jsem to udělala . A vůbec toho nelituju. Nebránil se. Polibky mi vracel. Byl dokonaý. Podívala jsem se mu hluboko do očí. Pak na rty. Měl je od krve. Šáhla jsem si na mé. Taky od krve. Méla jsem tam ránu. Krvácela jsem. On se na mě omluvně podíval a ukázal své špičaté zuby. Byl to upír. Zase jak z pohádky. Osobodí mě upír a já se do něj zamiluju. Nemožný se mi to zdá ale neni . Protože tohle se přesně stalo..

Pokračování zase někdy.
Líbilo?

Diplomek od Party-in13

29. března 2013 v 19:01 | *MiVe* |  Kamarádi!!
Ahoj.
Mám od Party-in13 krásný diplomek.
Moc se jí povedl že ? :))
Jinak účastním se soutěže o nejlepší písničku tak prosím hlasujte TADY :))
Díky. Těm co už hlasovali moc děkuju :))

Sonp ---> hlasy prosím.

29. března 2013 v 18:04 | *MiVe* |  Důležitééé
Ahoj.
Prosím jsem přihlášena v SONP u Blanisi .
Moc vás prosím o hlasy.
Je to TADY.
Hlasujte pro *MiVe* - Taylor Swift- I Knew You Were Trouble.
Prosííííím.
Díky :))

Veselé Velikonoce

27. března 2013 v 15:53 | *MiVe* |  Kamarádi!!
Takže dneska odjíždím k babičce.
Ale na pondělí se vrátím z5 do Prahy 6.
Doufám že si velikonoce užijete :))
Já si je užiju. Tu tuším už teď. Chodím se sousedem k sousedům a koledujeme. Je to super mít pak tolik dobrot.
Čokoládu miluju. Na tu se těším nejvíce. A pak budou někteří u nás doma. A budeme slavit.
No já musím jít balit.
Tak si užijte velikonoce a mějte se fáááájn. ;))

Zrušení svatby .... :((

25. března 2013 v 20:38 | *MiVe* |  Drby na netu...
Teda tohle mě fakt zamrzelo.
Koukám si tak na prásk, protože tam najdu vždy hodně zajímavých věcí a našla jsem tohle.
Miley prý zrušila svatmu s Liamem Hemsworthem protože jí prý podváděl.
No přečtěte si to originálně.

Herecký pár Miley Cyrus (20) a Liam Hemsworth (23) údajně zrušil své zasnoubení. A důvodů prý mají hned několik…
Spekuluje se, že zpěvaččin snoubenec má milenku. Tou má být blonďatá kráska January Jones. S odhalením přišel americký magazín Star. Pár se prý k sobě měl na večírku pořádaném před předáváním Oscarů, kam herec snoubenku nevzal. "Vypadalo to, že mezi nimi funguje hodně silná chemie. Měli oči jen pro sebe navzájem, a dokonce se i políbili," řekl svědek časopisu.

Miley Cyrus
(Foto: isifa.com)

Podle zahraničních médií však za krachem vztahu také stojí Mileyin nízký věk. Zpěvačka a herečka, která se proslavila coby Hannah Montana, totiž teprve nedávno oslavila dvacáté narozeniny a místo pod čepec by raději mířila do víru zábavy a ještě chvilku by si chtěla užívat.

Miley Cyrus

Bylo to zveřejněno 14 i 16 . března 2013..
Snad se dají dohromady zase :))
Zdroj - prask.nova.cz


Návštěvnost 18.3 - 24.3 2013

25. března 2013 v 20:22 | *MiVe* |  Téma týdne + ostatní
Hi..
Konečně sem dávám nějakou návštěvnost .))

Pondělí - 12
Úterý - 7
Středa - 5
Čtvrtek - 5
Pátek - 21
Sobota - 19
Neděle - 15

Celkem - 84

No docela dobré :))

Jarní šaty ..

25. března 2013 v 14:43 | *MiVe* |  Outfits..
Ahoj .
Dlouho tu nebylo žádné oblečení. Takže když je jaro už tu tak jsem si našla krásné šaty. Muím si nějaké koupit. Ale netuším kam pojedu. Určitě vezmu nějakou kamarádku tradá na nákupy.
No tyhle šaty co sem dám jsou krásné. Vůbec by mi nevadilo je vlastnit :)


Ty třetí se mi líbí nejvíce .............................↑


Nejštědřejší celebrity roku

24. března 2013 v 12:49 | *MiVe* |  Drby na netu...

Nemyslí jen na sebe: Miley Cyrus a Taylor Swift jsou nejštědřejší celebrity roku

Miley Cyrus a Taylor Swift
Americká zpěvačka Taylor Swift se podle neziskové organizace Do Something stala v roce 2012 nejvíc štědrou celebritou světa.
Třiadvacetiletá zpěvačka věnovala čtyři miliony dolarů muzeu country hudby. Krom toho se ale věnovala boji proti rakovině a Kennedyho centrum jí udělilo ocenění za charitativní činnost.
Druhou nejštědřejší celebritou se stala zpěvačka a herečka Miley Cyrus, která například natočila reklamu pro organizaci pomáhající opuštěným psům.
Na třetím místě pak skončil nejpřitažlivější muž světa pro tento rok Channing Tatum. Miliony dolarů například získal pro organizaci zachraňující deštné pralesy. Finančně navíc vypomáhal organizaci Angels for Animals a farme Gentle Barn, která se zaměřuje na pomoc týraným zvířatům.
V desítce nejštědřejších celebrit jsou:
1. Taylor Swift
2. Miley Cyrus
3. Channing Tatum
4. Lady Gaga
5. Justin Bieber
6. Robin Roberts
7. Pink
8. LeBron James
9. Selena Gomez
10. Ian Somerhalder

Zdroj → http://prask.nova.cz

Z očí Eny..

22. března 2013 v 16:16 | *MiVe* |  Psaní přípěhů atd...
1.Kapitola - Jméno

Sedím si tak v lavici. Je asi 15 minut po osmé. Škola teprve začala a já už se nudim. Přemýšlím nad svým jménem. Božena. Sakra jak já to jméno nesnášim ! Kéž by se dalo změnit. Ale to nejde. Mamka mě prostě musela pojmenovat takhle blbě.Najednou vnímám , že ve třídě nastalo hrobové ticho. Zkoušení. Došlo mi rychle. ,,Ke zkoušení půjde Božena." Řekla učitelka a celá třída si oddychla. Cože to ta učitelka říkala? Ena? Vypustila jsem ze svého jména první tři písmenka a vzniklo mi pěkné jméno. Tak se mi zalíbilo že jsem o něm začala přemýšlet a neuvědomila jsem si , že mám jít na zkoušení . V tu chvíly už učitelka stála vedle mě a byla celkem naštvaná. Naštvanější byla, když zjistila, že vůbec nic neumím. To ten den ale hezky začíná...

Odpoledne se mi ani nechtělo domů. Věděla jsem že bude zle. Těsně přede dveřma jsem se otočila a rozběhla se někam do neznáma. Doběhla jsem do parku a sedla si na nejbližší lavičku, jelikož jsem byla pěkně unavená. ,,Co budu dělat ? "Začala jsem panikařit. ,,Domů se vrátit nemůžu.Tam by mi dali že mám blbý známky. A dalšího zaracha už nechci. Ale co mám dělat ? Ke komu jít? " ,,Co třeba ke mě? " Ozvalo se z křoví. Ena se vyděšeně otočila ale nikoho neviděla. ,,Už my asi hrabe." Myslela si nahlas Ena. ,,Nehrabe. Já existuju." Ted' už Ena vstala a šla se podívat co to tam je. Ani jí to dlouho netrvalo a uviděla tam Poměrně malou Rudovlasou skřetici či co to bylo za malé stvoření. Ena chtěla začít křičet, ale Rudovlasá Paní jí přikrila ústa kapesníkem. Očividně v něm bylo mámidlo , protože Ena sebou na místě sekla. Probudila se až někde kde to neznala. ,,Dům Rudovlasé ?" Pomyslela si . ,,Ona mě unesla. Panebože . Pomoc!! Pomoc!!" Začala Ena křičet ale bylo jí to prt platné. Nikdo ji nemohl slyšet . Byla asi hodně hluboko pod zemí.,,Co tady řveš? Potichu, vzbudíš všechny co bydlí na 100 mil daleko! " Říkala tiše Rudovlasá . ,,Koho já jsem si to sem vzala...." ,,Kam si mě vzala? Ty si mě unesla . Pomoc!!" Začala zase křičet Ena. ,, Ježiši já sem tě neunesla a už nekřič. Já jsem tě sem vzala, protože tě přece nenechám ležet v parku v křoví, když si tam sebou tak pěkně švihla. Máš bouli jako hrom." Ena si šáhla na hlavu.Opravdu tam měla velikánskou bouli. ,,Jau" Řekla Ena a zase si lehla a usnula.

....
Pokračování zase někdy.
Tak co líbilo se vám to ?
Budu pokračovat nebojte ale nevim kdy . ;))

Příběhy atd. ...

21. března 2013 v 20:05 | *MiVe* |  Psaní přípěhů atd...
Ahoj.
Dneska jsem dostaal psací náladu .
Tím myslím na psaní příběhů a tak.
Ve škole jsem se nudila a napadl mě začátek nějakého příběhu či co to bude .
Dneska ještě nezačnu psát, ale tak zejtra během školy by jsem mohla.

Bude to asi o nějaké holce.
Děj neni uplně jasný. Inspiraci vezmu u nás ve škole a tak u lidí které neznám .
Jméno holky taky ještě nevim .
Jestli mě nějaké nenapadne během zítřka, tak vás prosím napište mi k tomutop do komentů nějaký jména hezký.
Líbí semi T. Už sem ho věděla ale zapoměla jsem ho....
Tak prosím inspiraci pokud si nevzpomenu :))

*Thanks for comment !!!*