Leden 2013

Vysvědčení ..

31. ledna 2013 v 21:52 | Veruu-B |  Téma týdne + ostatní
Ahoj.
Jelikož jsem celkem unavená tak to dnes jen shrnu.
Dnes jsme dostávali místo hodiny angličtiny vysvědčení . Takže jsem se už podruhé za tento týden vyhla ájině. Takže přes tejden sem jí neměla ani jednou.
No ve třídě bylo 6 lidí co prospěly s vyznamenánním. Velmi mě nadchlo že mezi ně patřím i já. A to jen s třema dvojkama. Z chemie, fyziky a rodiny a zdraví. Rodinka a zdraví přesně tak . To víte, celá třída si to pokazila tím, že referát aids si okopčili na netu. Takže celááá třída dostala bud 5 nebo 3 z referátu . No chápete ji ??

No jinak dneska byl celkem dobrej den. Až teda na to , že jsme se i přesto že jsme dostávali vysvědčení učili až do půl páté . Koukali jsme sice na film . Katka. Teda spíš to byl dokument. Ale nebavilo mě to a navíc jsem to už viděla.
...
No jsem zvědavá , jestli na konci roku budu mít vyznamenání . Jestli ne tak jsem v háji . Chci se dostat na nějakou slušnou školu . Půlku osmičky jsem zvládla. Druhou mám teprve před sebou a devítku ?? Ajajajjj . Držte mi celoročně palce :DD.

Účes 0.1 - "Mašle"

29. ledna 2013 v 15:43 | Veruu-B
Ahoj . Tak mě tak napadlo najít si jak se dělá z vlasů ta mašle.
Podle tohodle obrázku to vypadá celkem lehce. Ale uvidíme. Hned jak zveřejním tento článek, půjdu to zkusit.
No uvidíme jak to dopadne ;))

"Plyšový medvídek"

28. ledna 2013 v 17:21 | Veruu-B |  Téma týdne + ostatní
Ahoj. Tak jsem se rozhodla že udělám článek na téma týdne.
Jelikož takového mého malého plyšového medvídka mám, skvěle se to hodí.
Je opravdu velmi malinkej. Mám ho po mámě. Byl její, ale jakmile jsem začala jezdit na školy v přírodě, tak jsem si ho tak nějak přivlastnila. Jmenuje se Tlapička. Nevím jestli je to kluk nebo holka ale jméno se snad hodí na oboje pohlaví.
No myslím si, že snad každý má svého plyšáka. A nemusí to být zrovna medvídek. Třeba já mám tohoto medvídka a od nedávna jsem si oblíbila pejska a už déle mám takovou opičku. Ale ani jeden nemá jméno.
Takový váš plyšák zná všechna vaše tajemství a máte jistotu, že to nikomu nepoví. Můžete se mu vybrečet a úplně všechno mu říct. Je to taková vaše opora. Ale pořád mlčí. To je snad jediná chybička.
Co vy?? Máte svého plyšového kamaráda??
Můj vypadá takhle. Vyfotila jsem vám ho. Alespoň uvidíte že je malý. Tak nějak do dlaní.


2.úprava fotky - Oko

27. ledna 2013 v 18:05 | Veruu-B |  Foto,.,.,
Dnes jsem tu zase. Nudila jsem se, tak jsem našla nějakou fotku a upravila. Byla černobílá tak jsem jí dala trošku barvy. Barvu očí a tón pleti. Pak ještě někou scénu a bylo to.


Barevné džíny **

27. ledna 2013 v 14:30 | Veruu-B
Už dlouho nutně chci nějaké barevné džíny. Mám spoustu normálních , pak jedny černé a oranžové. Dřív jsem měla i růžové, ale ty mi už byli malé. Teď bych chtěla do skříně nějaký zelený světle a nebo tyrkysové. Ale i jiné barvy samozřejmě. Dám sem pár obrázků barevných džín. Jestli někdo víte kde nějaké podobné sehnat, a s nějakou rozumnou cenou tak pište prosím....Kontrola SB...

27. ledna 2013 v 12:37 | Veruu-B |  Důležitééé
Ahoj. Takže je tu ta slibovaná kontrola SB. Někteří totiž nejsou aktivní a někteří ano ale neobýhají. Neříkám že je to nějaká povinnost, ale mrzí mě to. Nebudu tady dál zdržovat. Rovnou ke kontrole. Stačí vyplnit jednu ze tří nabídek, podle toho co chcete. Kontrola bude trvat týden. To znamená že další neděli se ještě můžete zapsat. Vpondělí už bude konec.

Chceš zůstat ?
1. Jméno .
2. Blog .
3. Proč chceš zůstat .

Nechceš zůstat ?
1. Jméno .
2. Blog .
3. Proč nechceš zůstat .

Chceš spřátelit ?
1. Jméno .
2. Blog .
3. Proč chceš sprátelit .

Pozastavené blogy nemusí vyplnovat. Až tu budou, dostanou náhradní termín. Oba pozastavené blogy jsou v nemocnici. Takže tyto dvě blogerky :
A nemusí se zapisovat nové blogy. Takže .

"písničky lyžáku"

26. ledna 2013 v 18:49 | Veruu-B |  Písničky ;O
Ahoj . Tak jsem z5 lyžáu byo to tam fáákt super. Měli jsme 3 diskotéky. Moc ploužáků jsem netancovala, ale zato jsem to doost rozjela na ostatní písničky. Tyhle dvě jsou tkové "písničky lyžáku" . Jsou supr. Ty refrény ouuujééé nejj !!! Tak si je poslechněte..
1. macklemore ft ryan lewis trift shop

2. will.i.am britney spears scream and shout


Hory - pozastavko do soboty 26. 11. 2013

18. ledna 2013 v 17:21 | Veruu-B |  Důležitééé
Ahojda !
Zítra jedu na lyžák. Takže musím pozastavit. Ještě si balím věci. Mám zatím jen připravené oblečení jinak nic. Musím jít do sklepa pro kufr a helmu. A ještě jet nakoupit nějaký dobroty a pití. No to je k horám a pozastavku.
Poslední dobou sem moc z vás nechodí. Mám u článků tak jeden nebo dva komentáře, a upřímně mi to docela vadí. Na to , že vás mám v AFFS docela dost mi to příjde málo komentů. Chápu že občas nestíháte tak prostě neobjehnete, ale dva týdny??! No nic. Až se vrátím udělám třídění AFFS a uvidím. Tak se mějte fajn .

Boty na podpadku

14. ledna 2013 v 16:42 | Veruu-B

Ahooj. Zrovna včera jsem řešila botky na podpadku. Mamka si kupovala do práce botky na mírnéém podpadku. A tak jsem začala že jsem jediná ve třídě kdo nemá ŽÁDNÉ podpadky.(když teda nepočítám ty holky co se ani neoblíkají moc hezky. Nemalujou se a nějak je jim jedno jak vypadaj.Nechápu).. A tak jsem si našla krásný boty s ale doost vysokym podpadku. No neumím na tom chodit to zaprví, ale byly tak na léto ;). No žádný jsem si nekoupila žejo. Ale mamka si koupila ty do práce. Takový černý a docela obyčejný, ale líbili se mi. A že mám stejnou nohu jako mamka tak jsem si myslela že si je občas půjčím. No mám smůlu má je furt v práci.
Ten obrázek dole, můžete chápat jako historii vyrábění podpadků. Bylo by to možný.
A nebo to můžete chápat >> jak se naučit na podpadkách. Začít od malého a pomalu zvyšovat.Do červena - sukně

11. ledna 2013 v 20:11 | Veruu-B

*Thanks for comment !!!*