Prosinec 2012

Přeji veselý štědrý den

24. prosince 2012 v 12:48 | Veruu-B |  Pondělí bláá
Ahoj. Všem přeji krásného ježíška.
Přes týden tu nejspíše nebudu. Jezddím k babičkm a také poedu na hory. Nevím jjak dlouho tam budem .
Blog pozastavuji jen pro jistotu. Je t na dobu neurčitu. Ale nejspíše to bude až do konce vánočních prázdnin.Budu pryč.
Takže si užijte štědrý den. :)

Vánoceee

20. prosince 2012 v 14:50 | Veruu-B |  Čtvrtek bláá
Ahoj. Tak za chvíly je tu štědrý den. Také se tak těšíte na to, až budete sedět u televize a sledovat pohádky?? Budete jíst cukroví, a poslouchat ty koledy. Ty ale moc nemusím ;DD. Nejepší na tom je večer. Jíte s rodinou brmborový saláát , řízek a rybu. Samozřejmě také rybí poévku. Ale u nás je msto rybí knedlíčková. Tu máme moc rdi. A rybu jí jen táta se sestrou. Já a mamka jíme řízky. Rybu neeeee. Jen když táta vaří tu smradlavou rybu tak je to všude cejtit. Bleah..
Co vy?? Jíte ryby??
Ale rozbalovní dárků je nejlepší. Mám doma mladší sestru a ta ještě věří na ježíška. Je to super když viíte ja se raduje z dárků, které přinesl "ježíšek". I já mám z dárků radost. Některé dárky čeám, ale ty co nečekáám a jsou velké mi udělají taé velkou radost. Mám raost i z obyčejných ponožek. Už jich oc nemáám. Jen je vyhazuju. Jsou na nich díry ://.Jsem prostě moooc šikovná..
Jak to tak vypadá, tak jáá jako ježíšek zaím nic moc. Teto rok jsem pozadu. Nakupuju týden před vánoci, aby jsem to měěla dokonala promšlené. Ale tento rok jsem pozadu. A to ale jen kvůli té blbé angíně. Dárek pro tátu . Ten jsem řekla mamce a mamka jela koupit. Dárek pro mamku. Mám jen tkové malé věci. Ale nevim co víc. Ale horší to bude s dárkem pro sestrru. Nemáám vůbec nic. I ro králíčka mého už ám i dárek... Požádám o radu mamku. To bude nejlepší.
Tak pápápá jdu si zase lehnout :)

Nemoce jsou tu..

19. prosince 2012 v 9:59 | Veruu-B |  Středa bláá
Ahoj. Pořád mi není moc dobře. :// Ale tak co nadělám. Musím se léčit. Ale je to už nuda pořád ležet v posteli. Polykání pořád bolí a mám pocit že se to vůbec neléčí. Musím si jít vykloktat. Bolí mě z toho až v právém uchu. Auuu.

Včera mi mamka ukázala jednu ženskou. Jmenuje se Valeria Levitonová. Je to 39 letá Rska. Je to ANOREKTIČKA. Váží pouhích 25 kilo. A to je míň než váží má sestra, které je sedm. Chci aby jste se na to poddívali. Jestli některá z vás hodlá držet dietu, protože si myslí že je tlustá, tak vám tohle nejspíš změní názor.
Podívejte se na to TADY.


Nemocná !! ://

18. prosince 2012 v 14:17 | Veruu-B
Ahojda. Doufám že se máte všichni skvěle. Alespoň lépe než já. Jsem nemcná. Mám fakt HROZNOU angínu!! Ano fakt tak strašnou. Celej krk mám olezlej takovým tim hnusným bílým hnisem, kvůli kterému vás bolí poykat. Jo je na mandlích.. Kyž jsem byla u dotorky (jmenuje se Mudr. Darina Mudrová >> T jméno se jí tam fakt hodí.), tak se teda zatvářila fakt hrozně když viděl můj krk. Šíleně to bolí!! Mooc ráda jím a ted na to nemám ani pomyšlenní. A k tomu teploty. Většinou se to pohybuje kolem 38 a 39 nejčastěji (To ale spíše až k večeru).


O víkendu jsem byla u babičky v Karlových Varech (to jsem ještě nebyla nemocná).Bylo to tam super. Byi tam i moji bratranci. Ondra a Radim. Raímek ještě nechodí ani do školky. Ale takový roztomilý stvoření to je. I když nechce uklízet. ;DD Kdo by ale chtěl. A Ondra chodí do školky le ám takovej pocit že asi příští rok půjde do školy. Ale nejsem si jistá. Je to pořád takovej ťuňťa ;DD. Pořád jsem si s nima hrála. Nejlepší byla autodráha. Když se mi konečně podařilo jét celou dráhu i s tou otočkou, bez toho aniž by jsem vypadla ven. Skvělej ppocit. ;DD

P.S. Oddělovač je Mrs. Steffí . Že se jí povedl ;DD.


Happy ;)))

12. prosince 2012 v 19:12 | Veruu-B
Ahoj všem..
Takže včera jsem konečně dostala odvahu a napsala klukovi kterej se mi líbí, jestli se mnou bude chodit. On řekl jo!! Chápete?,! Já jsem tááák štastnáá ;))) Ale mám z toho celkem motýlky v břiše.. Jooo jsemn divná vím!! ;DD
Jinak dneska ve škole jsem dostala 3 z fyziky ;)) Není to nejlepší , ale nadchlo mě to ! ;))
Zítra nám odpadá pauza mezi odpoledkou.Ale odpadne nám 9 hodina takže budu končit v půl 4 a ne v půl 5 . I když ta pauza mezi odpoledkou mě štve! Co nadělam žejo! ;))
Rychle oběhnu a půjdu se brátit proti mé sestře. Šikana...Ano ona mě!!

Nedorozumění >> velké

8. prosince 2012 v 18:09 | Veruu-B |  Kamarádi!!
Ahoj. Takže se tu dneska objevil jeden článek smutná. Nebyl můj ale mé malé sestřičky která má také blog. Zapoměla mě jaksi odhlásit , takže upsss. Omlouvám se všem, kterým napsala pod mým jménem. Kdyby někoho zajímal její blog, tak je tu >> nikiparket.blog.cz . Mno ještě jednou se omlouvám. Užijte si zbytek víkendu ;))

Čert,mikuláš a anděl

6. prosince 2012 v 21:04 | Veruu-B |  Čtvrtek bláá
Ahóóóój. Včera to bylo super. U nás ve škole chodily Áčkový fotbalisti dukly. Takže super . Bylo jich pět. Jména nepamatuju.. No a já jsem pak chodila venku jako čert. Mé kámošky jako andělé ale mikuláš jaksi nebyl. Ale dětem se to líbilo.Mno a to že jsem bylo hodnej čert, tak jsem jich pár rozbrečela :/// Tak strašnej pocit ...

Já vím že ta fotka je nic moc. Ale mno čert já. Na fotce neni tolik vidět jak jsem byla černá. Když jsem přišla domů tak i mamka se mě lekla;DD

Foto >> Já...

4. prosince 2012 v 19:32 | Veruu-B |  Foto,.,.,
No takže tady je konečně ta má fotka. Je sice trochu starší, ale moc se mi líbí. A ty vlasy tam také vypadají pěkně. Jsou obarvené jen tak pro informaci. Své pravé mám hnědé, a podle mě jsou takové bezbarvé >> obyčejné. Ta fotka je dost barevná a to se mi také líbí. Není jen taková obyčejná ale no na mě působí tak vyrovnaně a klidně. Ale to nejsem asi nikdy. Možná vám příjde , že tady až moc chválím svou fotku, ale mě se vážně líbí. Je povedená a to se mnohdy nestává ;))
(Ty naušnice jsou mé nejoblíbenější ;3)

Reklamy SEM...

4. prosince 2012 v 19:01 | Veruu-B |  Důležitééé
Jestli mi na blog hodláte dát žádost o hlasy, či jinou věc >> reklamu tak jedině sem. Bude to tak přehlednější a navíc nebudu jásat zbytečně z nového komentáře , když to žádný oment není ale je to jen reklama. Takže budu moc vděčná všem , kteří budou své reklamy dávat sem. Díky ;D

Zimní kozačky

4. prosince 2012 v 17:39 | Veruu-B
Ahoj. Tak mě napadlo, že by jsem mohla zase přidat něco do rubriky > Móda. Našla jsem jedny pěkné kozačky.
Něco k tomu prvnímu obrázku. No upřímně se mi docela líbí, ale jen mi tam trochu vadí nahoře asi ušitá látky s těmi vločkami. Jinak jsou vážně moc pěkné. Mohly je nechat bez toho šití. Podle mě by udělali lépe. Ale to je jen můj názor...


Tyto druhé se mi také moc líbí. I když by jsem si na nich mohla zlomit při mé velké šikovnosti nohy.


A váš názor na tyto dvoje kozačky??...

*Thanks for comment !!!*